Dagmar Konečná

Mám ráda lidi - ráda se s nimi setkávám
a dávám jim možnost najít to,
co by jim v životě popřípadě v jejich podnikání pomohlo. 

Během svého dospívání jsme od bratra se sestrou často slýchávaly: “Moje sestry jsou jiné.”

Svým způsobem měl pravdu. Obě dvě jsme se vydaly svou vlastní cestou. A toto je ta moje cesta za životem plným výhod …

Svůj pracovní příběh jsem začala jako zaměstnanec. Ale stále více a více jsem cítila, že mě to táhne k něčemu jinému. Něčemu podnikavějšímu, kde budu moci být svobodnější, být v kontaktu s podobně smýšlejícími lidmi, bavit se a zároveň tím vydělávat.

Jelikož kontakt s lidmi je mi opravdu blízký, 9 let jsem pracovala jako poradce ve firmě Miss Cosmetic v oblasti krásy a zdraví. A v této oblasti jsem lidem pomáhala řešit jejich problémy se zdravím  a životním stylem. 

Můj život ale výrazně ovlivnila otázka mého kamaráda:

“Dášo, nakupuješ?”

Poté, co jsem se oklepala z prvotního “šoku” zda se opravdu ptá na takovou banálnost, přikývla jsem, jako byste přikývli vy všichni. A toto přikývnutí mi výrazně změnilo život a práci.

Do rukou mi vložil plastovou kartu. Jen jsem protočila oči, takových máme v peněžence všichni spoustu - obzvlášť my ženy. Všiml si mého výrazu a začal s příběhem, o který se teď s vámi podělím i já …

 

Představte si, že byste mohli mít jednu jedinou kartu, která by vám zajistila výhody u spousty obchodníků - v kamenných prodejnách malých (regionálních) firem tak i u e-shopů velkých značek. Čerpali byste výhody jako zákazníci ale také i jako podnikatelé.

Jde o projekt společnosti My World, který umožňuje propojení malých a středních firem s velkými řetězci a e-shopy. Tím pádem se malá firma z regionu dostane na jejich úroveň. Role spočívá v tom, že firmám pomáháme s marketingem formou věrnostních programů, které fungují i ve spoustě velkých řetězců, e-shopech a u sportovních korporací.

Pro běžné zákazníky to znamená, že má jednu jedinou kartu (nebo mobilní aplikaci), kde se mu načítá cashback (peníze zpět z každého nákupu na jeho účet) a nákupní body na extra slevy u obchodníků.

 

Projekt samotný - jeho myšlenka a fungování - a možnost komunikovat s lidmi, kteří jsou podobně naladěni jako já, mě oslovila natolik, že jsem se projektu začala věnovat i při zaměstnání a možnost výhodných nákupů doporučuji dál mezi, rodinu, známé a přátelé.