Reference

 

aneb, jak to hodnotí klienti

Dobrý den, o Lyoness jsem se dozvěděl zhruba před 6 lety. Od té doby věrnostní systém Cashback World využívám a čerpám nemalé výhody. V roce 2016 jsem se zapojil i jako obchodní partner se Sklípkem u Bernatů v Háji ve Slezsku. Mohu tento systém doporučit každému obchodníkovi, který řeší, jak se odlišit od konkurence a nabídnout zákazníkovi přidanou hodnotu = něco navíc. Karta Cashback World splňuje veškeré mé představy o fungujícím věrnostním programu. Zákazníci, které jsem obdaroval svou věrnostní kartičkou se nejen rádi vracejí, ale také kartičku využívají u dalších obchodních partnerů nejen v okolí, ale i po celém světě. A co je úplně nejvíc? Cashback World vytváří přátelství a nové pevné vztahy. Přece jenom společně jsme silní :-)
Vojtěch SuchánekSklípek u Bernátů, Háj ve Slezsku
Paní Dášu znám už více let, je to člověk na kterého se můžete 100% spolehnout, je pečlivá, svědomitá, trpělivá, neustále se učí novým věcem. Je radost s ní spolupracovat. Vřele doporučuju.
Adriana Čopáková
Lyoness - myWorld mi změnil život neb využívám věrnostní kartu s funkcí cashback a mívám díky nákupům u obchodních partnerů nemalou částku zpět. A také jsem obchodním partnerem a přináší mi to potěšení a radost díky velkým obratům. Toto vše od roku 2014.
Petr Štěpánek
Oslovila mne reklama v mobilní aplikaci u stále rostoucího počtu zákazníků na stránkách nákupního společenství myWorld a to vše zdarma. To přináší navýšení obratu a povědomí o mojích firmách. Mě jako osobě přinesl Cashback World spoustu nových přátel, pasivní příjem, který je přibližně 380 000,- ročně. Investicedo claudů a cryptoměny mě v dnešní době připadá bezpečné a smysluplné. Doba se posunuje a já jako podnikatel v mnoha oborech bohužel už nevystačím s tužkou a papírem, ale musím držet krok s novými technologiemi.
Miroslav ZmeškalMohelnice